Авторизация:
E-Mail: Пароль:
Закрыть
RU | EN

ПРОЕКТ «УКРАЇНА» (тезовий план)

Опубликовано: 2020-01-11 00:23:50
Этот текст доступен по адресу: http://ontext.info/119774
ПРОЕКТ «УКРАЇНА»
(тезовий план)

1. Припинити війну!
1.1. Обмін полоненими та затриманими за принципом «Всіх на всіх» (компроміс).
1.2. Припинити стрілянину!
• Відвести війська від лінії розмежування (з обох сторін, на достатню відстань).
• Вивести з України іноземні війська та найманців з Росії.
Якщо Росія, як каже Президент Росії, не є стороною конфлікту в Україні, то нехай:
- виведе війська Росії з України, інструкторів та консультантів, військових «відпускників», «звільнених в запас», «зелених чоловічків» - громадян Росії;
- забере на територію Росії громадян Росії, які не мають дозволу знаходитись на території України;
- відведе війська Росії хоча б на 30 км від Державного Кордону з Україною;
- закриє в Росії бази підготовки терористів та бойовиків, яких надсилає до України;
- заборонить наймати в Росії найманців для війни в Україні;
- заборонить надсилати в Україну зброю, військову техніку, набої, інші боєприпаси.
Президент Росії не повинен в Україні робити те, чого Україна не просить, тобто не надавати "ведмежу послугу" і не втручатися у внутрішні справи України, тим більше шляхом АНЕКСІЇ та ВІЙНИ!
Росія винна Україні трильйони доларів США (або в перерахунку на інші гроші чи золото) за ті втрати, які Україна понесла за вини Росії.
При військових конфліктах завжди є три сторони: дві воюють, а третя має вигоду з цього.
І Україна в цілому, і Крим, і частини Донецької та Луганської областей від війни тільки потерпають. Вигоду має Росія.
1.3. Відновити Державний Кордон України з Росією (під контролем ОБСЄ).
1.4. Гуманітарна допомога нужденним на основі міжнародного механізму.
1.5. До складу переговорів включити представників Територіальних Громад, межуючих між собою по лінії розмежування (з обох сторін) та представників від біженців.
1.6. Територіальні Громади, Об’єднання Територіальних Громад, керовані Позитивними Лідерами (ЧеловѢкъ, Азъ), мають право діяти на возз’єднання України мирним шляхом, на умовах Конституції України та Законів України.
1.7. У перехідний період:
• Відновлюється торгівля, в тому числі імпорт та експорт.
• Відновлюється платне постачання води, електрики, газу, продуктами та речами, послугами.
• Відновлюються пасажирські, товарні, міжнародні, транзитні шляхи сполучення.
• Тим, у кого немає паспорту Громадянина України, видати тимчасове Свідоцтво або Свідоцтво Постійного Проживання (при наявності підтверджуючих документів).
• В армії мати будівельні загони (роти, батальйони), які відремонтують шляхи сполучення, мости, будинки, тощо.
• Забезпечити доступ до інформації (інтернет).
• Розмінувати територію.
• Перевірити на наявність зброї та боєприпасів (вилучити).
• Вільне пересування, перетинання лінії розмежування - по Паспортам України.
• Забезпечити навчання школярів, студентів.
• Обрати тимчасових територіальних керівників з місцевого населення.
• Обрати дільничних інспекторів поліції та добровільні народні дружини (допомога їм – військові частини).
• Пенсійне забезпечення пенсіонерів України.
• Допомога непрацездатним на рівні Кошику Прожиткового Мінімуму.
• Працевлаштування.
• Медичне забезпечення.
• На рівні району – створення Префектур, Постійнодіючих Виборчих Дільниць (ПДВД), Неприбуткових Корпорацій Комплексного Розвитку Території (НККРТ).
• Призначити Префектів, які допоможуть у створенні Територіальних Громад та Об’єднань Територіальних Громад, керованих Позитивними Лідерами (обов’язкова умова!).
Особливий статус не потрібен (Територіальні Громади, Об’єднання Територіальних Громад, керовані Позитивними Лідерами, вирішать всі необхідні питання, згідно юридично зареєстрованого Статуту та Законних Договорів).
2. Сайт «Народний оглядач». Цитати зі статей Ігоря Каганця: https://www.ar25.org/node/44004
У війні головне ПЕРЕМОГА. «Перемога» - означає «виявлення більшої могутності» (від давнього мОга – могутність, сила; звідси – магія, могія).
Справжньою перемога є тоді, коли переможець став сильнішим. Якщо ж він подолав противника, але став слабкішим, то це «Піррова перемога», тобто «перемога, що рівнозначна поразці».
З погляду еволюції, перемога – це коли Теза долає антитезу і виходить на вищий рівень розвитку, тобто здійснює Синтез. Якщо не відбувається цього переходу вгору, то це не перемога.
Нинішня війна Росії проти України є проявом дії антитези, яка стимулює Україну до швидкого перетворення. Війна є тотальною, тобто охоплює всі сторони життя. Відтак для перемоги Україні треба здійснити тотальні перетворення –
змінити світогляд, уявлення про свою історію, інформаційну політику, організаційні форми, спосіб життя і систему харчування, економічну модель, систему безпеки і самооборони.
Головним компонентом цієї війни є застосування Москвою інформаційної зброї проти України, населення РФ і всього світу. У цій сфері наша держава майже нічого не робить, тобто не реагує на виклики, поводиться пасивно.
Передусім треба твердо усвідомити, що інформаційна війна – це реальна війна. Їй властиві практично всі характеристики й елементи «класичної» війни. Тут доводиться оперувати такими поняттями, як інформаційні напад та оборона, атаки та опір, противники та союзники, перемоги та поразки, інформаційні війська і потерпілі від інформаційної війни, інформаційні тероризм, агенти та диверсанти, спецоперації та спецназ, блокади і театри бойових дій.
Будь-яка інформація, яка сприймається мозком, неминуче змінює його. Кожна нова порція інформації, «залита» у свідомість чи підсвідомість, приводить до утворення нових комплексів нейронних зв’язків. Тобто наслідком інформаційного впливу є фізична зміна головного мозку.
У залежності від якості сприйнятої інформації, ця зміна є позитивною або негативною. Завдяки своїй досконалості, мозок фізично пристосовується до переробки інформації певного типу.
Саме на цьому ґрунтується ефект «зомбування» і «промивання мізків»: людина, яка стала об’єктом інформаційної атаки, неспроможна контролювати себе, адже змінено сам орган самоконтролю.
Повна неспроможність до вчинення інформаційного опору стосується приблизно 90% населення. За оптимістичними оцінками, тільки 10% населення спроможні до критичного мислення (на цю тему навіть існує напівжартівливий «закон 95%», який стверджує що «95% людей – ідіоти»).
Отже, єдиний спосіб захистити населення своєї країни від ворожої інформаційної зброї полягає в тому, щоб обмежити доступ до нього будь-якої ворожої інформації.
Російська мова в Україні дає Москві повну перевагу.
Головним носієм інформації є мова. Навіть якщо ворог поширює візуальні образи, все одно вони супроводжуються словесним коментарем. Відтак, доступ до мізків населення досягається тим, що воно розуміє мову інформаційного агресора.
У цьому плані в Україні дуже важка ситуація, адже всі українці знають російську мову, понад те – половина українців її активно використовує у спілкуванні. Катастрофою можна вважати те, що українці сприймають російську мову як СВОЮ, адже вона широко використовується українськими ЗМІ, державними діячами, військовими, експертами, лідерами громадської думки.
Щодо росіян РФ, то тут ситуація асиметрична: росіяни майже не розуміють українську мову, за винятком росіян українського походження.
З другого боку, інформаційні атаки на Україну здійснюють зосереджені в РФ російські інформаційні війська, які не знають української, тому в якості інформаційного носія використовують російську.
Звідси слідують очевидні висновки щодо захисту від московської інформаційної агресії. Ще раз нагадаємо, що інформаційна агресія є головним компонентом нинішньої війни Росії проти України, тому перемога України в інформаційні війні автоматично передбачає перемогу на всіх інших рівнях, в тому числі воєнному.
Як перевернути ситуацію: Атакуй першим!
Нашу слабкість треба використати як нашу силу, а перевагу ворога перетворити на його вразливе місце. Як це зробити? Необхідно в українському інформаційному просторі максимально запровадити українську мову. Це стосується тільки сфери ЗМІ, держави, військової справи, технологій, економіки, без жодних обмежень російської мови у побутовому спілкуванні.
То в чому полягає перевертання?
А. Українці знатимуть, що СВОЇ говорять українською мовою, адже всі українці, принаймні державні діячі, журналісти, активісти її знають на достатньому рівні і добре розуміють. Відтак вся інформація російською мовою автоматично сприйматиметься як чужа, адже ворог не знає української мови. Тому до російськомовної інформації не буде жодної довіри.
Б. Такий захід зменшить витікання інформації і ускладнить роботу російських розвідувальних та аналітичних центрів, адже в сучасному світі понад 90% інформації отримується з відкритих джерел. Якщо тексти росіяни ще можуть якось перекладати за допомогою комп’ютерних програм, то живу розмовну мову, як відомо, майже не сприймають.
В. Українці генеруватимуть інформацію російською мовою виключно для російського споживача, адже всі українці добре володіють російською. Тобто вся інформація російською буде призначена виключно для зовнішнього споживання.
У результаті отримуємо те, що українці захищені від російської пропаганди, натомість росіяни відкриті для сприймання українських джерел.
Якщо українець отримує інформацію російською, то він знає, що це російський продукт, адже свої працюють українською. Якщо українець генерує інформацію російською, то орієнтує її виключно на російського споживача.
Сенс української інформаційної зброї
Російські інформаційні війська нагнітають істерію, закидають нас негативом, для чого нахабно перекручують факти, дають їм брехливу інтерпретацію, а часто взагалі творять іншу віртуальну реальність, підло фабрикуючи відверту брехню.

Україні не можна опускатися до цього рівня, адже генерування брехні принижує нас, спотворює наші етичні орієнтири. Наприклад, застосування москальських матюків принижує в першу чергу нас, а росіян тільки озлоблює. Тобто симетрична реакція на московську інформаційну агресію – це шлях до саморуйнування.
Але чи можна зберегти шляхетність в інформаційній війні? Чи можна вплинути на ворога за допомогою правди?
Так, можна, адже у «брехні короткі ноги», «брехнею весь світ обійдеш, та назад не повернешся». Тому застосування брехні та підлості рано чи пізно обертається проти їх творця. Москва не переживе «зворотний хід» від своєї брехні, і цей удар буде вражаючий. Україна ж має дивитися далі, а тому, ведучи війну тут і тепер, не створювати собі проблем у майбутньому.
Яку ж таку правду ми можемо запропонувати Росії для зміни її поведінки?
Москва – паразит на тілі Росії
Метою інформаційної зброї є зміна поведінки противника. Москва спочатку вчинила інформаційну агресію проти власного населення, консолідувавши його навколо себе для війни проти України. Завдання України полягає в тому, щоб зруйнувати цю консолідацію жертви навколо свого ката, основану на зомбуванні та брехні.
Що сказати росіянам?
Треба сказати про те, що метрополією Радянського Союзу була не Росія, а Москва, а панівним етносом були не росіяни, а москалі. Стосунки між москалями та русскіми багато в чому визначаються фактом паразитування москалів на русскості.
Для цього є поживний ґрунт. Ворожість до москвичів з боку жителів інших регіонів Росії тягнеться давно, ще з часів СРСР. Одна з головних причин цього – непропорційно високий рівень матеріального благополуччя жителів столиці.
Треба допомогти росіянам відкрити очі на те, хто на них паразитує і вбиває їхніх дітей заради своїх шкурних інтересів. Московська риторика про захист інтересів русскіх – це не більше ніж демагогія на експорт. Насправді русскіє для Москви – це всього лише «гарматне м’ясо». Показовий факт: війну проти Чечні вела Москва, проте москвичі не служили в Чечні ні як призовники, ні як контрактники.
Отже, треба правдиво показати справжню роль Москви – як паразита на тілі Росії. Але це тільки половина справи.
Як вибити головний козир московської пропаганди
Основою для нацьковування росіян на українців є «бандерівський міф». Річ у тім, що бандерівська організація вчинила багато злочинів, передусім проти українців. Ці злочини описані й задокументовані, на цю тему є багато історичної літератури, в тому числі з українських націоналістичних джерел.
Так от: нинішні прагнення українців до волі представляються Москвою як бандерівщина, а бандерівщина видається за український націоналізм.
На жаль, багато українців, не знаючи своєї історії, гордо називають себе «бандерівцями», не розуміючи, що таким чином працюють на московську пропаганду. Завдяки цьому росіяни переконуються, що сучасні українці поголовно є екстремістами, злочинцями, нелюдами і зрадниками, а тому з ними треба воювати.
Як повернути «бандерівський козир» проти Москви?
На сьогодні історичною наукою накопичено достатньо матеріалів для переконливого висновку: організація Степана Бандери була створена агентом НКВД Ріхардом Яри з метою знищення українського націоналістичного руху.
Тому бандерівщина – це антинаціоналізм.
В результаті поширення цієї істини всі московські залякування про націоналістичних бандерівців і жахливий «Правий сектор» перетворяться для Москви на «гру у власні ворота» і самознищення.

Повторимо, що московська інформаційна агресія проти України основана на спецоперації «Проект Бандера». Викриття цієї спецоперації неминуче зруйнує всю московську інформаційну політику – зовнішню і внутрішню.
Хто це зробить?
Як бачимо, є цілком раціональні і зрозумілі напрямки діяльності для перемоги в інформаційній війні. Вони не потребують багато ресурсів. Скажімо, для того, щоб українці перейшли на застосування української мови, взагалі не потрібно грошей – це питання вибору. Для просування інформації про справжню історію українського націоналізму також не треба багато ресурсів, потрібна тільки добра воля і державна політика.
Перемога в інформаційній війни означатиме перемогу у війні тотальній.
Але для цього українці мають організуватися. Аморфний етнос «однорангових мереж» має перетворитися на вертикально структуровану націю – з власними координаційними та аналітичними центрами.
До зброї!
Переможну інформаційну війну з Москвою кожен українець може почати вже сьогодні. Переходь на українську мову, заохочуй до цього своїх друзів та знайомих, використовуй україномовні джерела, допомагай російськомовним українцям перекладати їхній інформаційний продукт на українську, сприяй їхній практиці розмовної української мови, блокуй російськомовні джерела.
Спілкуйся з українцями українською: що може бути природніше і простіше!
Українські воїни! Не допомагайте ворожій розвідці перехоплювати ваші розмови: говоріть українською – ворог її не розуміє.
Українські журналісти, експерти, громадські лідери! Говорячи російською, ви просуваєте в Україні «русскій мір», адже він оснований на російській мові.

Людина-армія
Друже, не чекай, поки інші перейдуть на українську. Пам’ятай, що ти – людина-армія. Твоє персональне долучення до тотальної війни може стати останньою краплею, яка приведе в рух лавину народної активності.

Політика – це ти. Проводь свою інформаційну політику.

Інформаційна війна – це абсолютна реальність. Будь воїном.

До зброї!

3. «Хочеш миру – готуйся до війни»:
• надайте підприємствам «воєнні закази» (виконання повинно бути у зазначений термін, високоякісне та з подовженою гарантією) - ввести максимально суворе відповідальне військове приймання готової продукції;
• створити сильну сучасну армію;
• замінити добровольчі війська на державні.
4. Створити дієздатну потужну дипломатію.
5. Максимально твердою повинна бути політика України на міжнародних та всесвітніх форумах та організаціях, особливо в ООН та ОБСЄ.
6. Економіка.
• Ввести в Україні «Безкризову» Економіку (на зразок Державної Корпорації).
• Україні розрахуватись з зовнішніми боргами та заборонити брати в борг валюту інших країн.
• Державні банки України підпорядкувати Виконавчій Владі.
• Заборонити лихварство (кредити можуть бути безвідсоткові, мінусововідсоткові та безповоротні), банки можуть бути інвестиційними.
• Кожні сім років скасовувати борги Громадянам України.
• Податки щорічно зменшувати на десять відсотків до повного їх знищення.
• Бюджет розраховувати по гарантованим законним витратам.
• Солідарну пенсійну систему скасувати на протязі десяти років. Залишити інші пенсійні системи та соціальну допомогу - Кошик Прожиткового Мінімуму.
7. Ввести страхову медицину (систему державних медичних закладів не скорочувати!).
8. Навчання (дошкільне, шкільне, середнє, вище, післядипломне) повинно бути методологічним та цікавим.
NASA встановила, що 98% дітей у 5 років - геніальні, серед дітей 10 років геніїв 30%,
у 15 років – 12%, а серед дорослих – тільки 2% зберігають в собі геніальність. Школа робить з дітей середньостатистичних ідіотів.
Потрібно віднайти спосіб збереження геніальності, частоту і потужність роботи творчого мозку - уяву.
(Нікола Тесла казав, що у нього немає чернеток. Він свої винаходи представляв мрійно, виправляв похибки, а на папір переносив вже повністю готові проекти).
Шкільне навчання необхідно починати з культури.
В першому класі вивчати місцеву мову, в другому класі приєднати вивчення державної мови, в третьому класі приєднати вивчення міжнародної мови. Усього дитина має знати не менше ніж три мови.
Максимально підвищувати світогляд населення.
Починаючи з п’ятого класу розпочати вводити систему посильного навчання: три рівня класів (для найкращих учнів, середніх та слабких) з можливістю переходити на той чи інший рівень класу на протязі учбового року (за бажанням, рівнем знань, уяви учня).
Поширювати можливості групового, індивідуального навчання, навчання по інтернету, самонавчання.
Навчати в школі різним професіям та домоведенню, сімейному життю, «упорядкуванню простору». Чим більше учень має професій, тим краще.
За орієнтир брати не середнього, а найкращого (геніального мрійника) учня чи студента, курсанта.
9. На території України життя людей повинно бути кращим, ніж в сусідніх країнах.
Для цього необхідно вводити конкурентновигідні для держави та населення умови (дотації та субсидії фермерам, виділення коштів на розвиток сільської інфраструктури, аграрні дослідження, ветеринарні роботи, екологічні програми, поліпшення родючості грунтів і т. п.).
10. Субсидії. Держпідтримка. Мита. Бар’єри.
Ключовий спосіб протекціонізму виражається в колосальних субсидіях.
ЄС, США і Японія щорічно направляють у власне сільське господарство десятки мільярдів доларів, при цьому на три ці центри припадає 90% від обсягу субсидій всіх учасників СОТ.
Європейські фермери в 2018 році отримали 62,8 млн євро державної допомоги.
41 млн євро - це прямі виплати в рамках Спільної аграрної політики.
Рівень держпідтримки становить 35-40% від вартості продукції, виробленої аграрним сектором. Це забезпечує тамтешнім фермерам привілейоване становище на світовому продовольчому ринку, а разом з експортними субсидіями стимулює до демпінгу.
Крім того, щоб захистити окремі сегменти свого сільського господарства, розвинені країни нерідко вибудовують різного роду загороджувальні бар'єри на шляху імпорту.
Так, мита (від митниці до роздробу в сумі) на імпортні м'ясні продукти в Фінляндії і деякі продукти рослинництва в Японії сягають сотень відсотків.
Використовуються і немитні бар'єри, наприклад причіпки фітосанітарного контролю, які тепер навчилася застосовувати і Росія.
Субсидування в розвинених країнах націлене не на збільшення виробництва, а на те, щоб галузь була більш екологічною, а фермери - більш благополучні.
11. Згадаємо наше минуле та пропозиції:
- колись (1948 рік) на ринках були кооперативні магазини, ціни в яких були нижчі ніж ринкові (регулюйте ціни на ринках);
- спочатку виконай державні замовлення на продукти, товари та послуги першої необхідності;
- ліквідація монополій (електрика, газ, вода, теплопостачання);
- умова побудови підприємства – наявність повного соціального пакету та обов’язковість профспілок;
- зняття податкового пресингу;
- побудова будинків з квартирами для пенсіонерів (без оплати за квартиру та комунальні послуги);
- визнання дітей, підлітків та тих, хто навчаються на денній формі навчання (до 23 років) непрацездатними та надати їм допомогу на рівні Кошику Прожиткового Мінімуму;
- поступовий перехід від нафти та газу на електрику та інші види енергетики;
- на рівні кожного району при Виконавчій Владі, разом з ЦВК, організувати роботу Постійнодіючої Виборчої Дільниці (навчання населення законодавству, пошуку та запрошенню до керівництва населенням Позитивних Лідерів, навчання Виборців, Кандидатів у Обранці, Обранців);
- на рівні районів та областей у складі Виконавчої Влади організувати успішну роботу Неприбуткової Корпорації Комплексного Розвитку Території;
- до колективного громадського керування кожною Територіальною Громадою обов’язково задіяти 100 - 300 Позитивних Лідерів з числа «ЧоловѢкъ» та «Ас» (Азъ) – від них залежить майбутнє України.
Все це та ще багато іншого корисного (Концептуальна Влада, Ідеологічна Влада, Президентська Влада, Контрольна Влада; Методологічний Світогляд; Заборона засобів Геноциду; Заборона Збройних Конфліктів; Заохочення Здорового Населення; Практична Наука; Прогресивна символіка - перевернути Прапор України жовтою полосою догори; людям надати таких знань, щоб їх неможливо було обдурювати; повернути людям вірне розуміння історії; дати людям розуміння управління в глобальному історичному процесі; Україна – багатокультурна, багатонаціональна та багатомовна держава; відмовитись від натовп-елітарної моделі керування та перейти до моделі «Матрьошка») - можливо зробити за один рік, якщо доручити керування нами Позитивним Лідерам.
Будь пильний! Не дозволяй себе обдурювати.
Діяльність повинна викликати задоволення і цікавість, даватися творчо та легко!
12. Є небезпека – це революційна обманка (маразм, слабоумна істерика).
«Тільки Негативні Лідери та Нелюди виводять людей на РЕВОЛЮЦІЇ, БАРИКАДИ, ВІЙНУ»! (Юрій Ївасик)
«Революцію готують генії, здійснюють фанатики, а плодами її користуються
пройдисвіти...» (Бісмарк)
«Дух революції, дух повстання - повна протилежність духу свободи». (Франсуа Гізо)
«Я бачу дуже багато визволителів, я не бачу вільних людей». (Олександр Герцен)
«Революцію готують мислителі, а роблять бандити». (Маріано Асуела)
"Злидні ведуть до революції, революція - до злиднів". (Віктор Гюго)
"РЕВОЛЮЦІЯ - не колиска квітів. Революція - це битва зі смертельним результатом між минулим і майбутнім". (Фідель Кастро)
12.1. Вільний той, хто поважає Закони України.
Війна в Україні йде тому, що деякі Громадяни України, всупереч Конституції України, (колаборанти, сепаратисти) закликали В.В. Путіна «Ввести війська». Він і ввів!
Враховуючи нинішні обставини, необхідно тимчасово заборонити в Україні мітинги, ходи кількістю більше 400 осіб.
Ввести адміністративну відповідальність за участь в несанкціонованому мітингу чи ході.
Ввести кримінальну відповідальність за повторну участь на протязі календарного року у несанкціонованому мітингу чи ході.
Осіб, які закликають, оплачують несанкціонований мітинг чи ходу, притягувати до кримінальної відповідальності.
Осіб, які прямо або побічно оплачують рекламу виборів, або голосування на виборах, ВІЧЕ, Референдумах, притягувати до кримінальної відповідальності (мінімально оплачувати має тільки Держава).
Колаборанти, сепаратисти діють проти України і тому, на майбутнє, їх дія протизаконна і має бути відповідна реакція влади та народу України!!!

Уважно читайте:
http://ontext.info/118990
http://ontext.info/119090
Скопіюйте адресу і вставте її в рядок браузера, потім натисніть Enter

Юрій Ївасик unka@i.ua 09.01.2020 р.

- Що не так?
- Які Ваші ПРОПОЗИЦІЇ?
- ДІЙТЕ!!!


Зарегистрируйтесь на ontext.info для получения дополнительных возможностей по работе с сервисом.