Авторизация:
E-Mail: Пароль:
Закрыть
RU | EN

Змінюйте систему, а не окремих осіб

Опубликовано: 2019-10-12 11:38:39
Этот текст доступен по адресу: http://ontext.info/117214
ПЕТИЦІЯ
до Верховної Ради України

Автор (ініціатор): Ївасик Юрій Михайлович
Електронна пошта автора петиції: unka@i.ua

Змінюйте систему, а не окремих осіб

Зараз в Україні діє Конституція України 1996 року, але подивіться – скільки до неї внесено змін, поправок, тлумачень, тощо. Україна – живий організм, який весь час розвивається, змінюється, але Конституція України, затверджена у 1996 році, не змінила системи - радянської системи, а тому сама себе віджила.

Настав час системних змін.

Україна: Парламентсько – Президентська республіка!
В управлінні Україною є три гілки влади: Законодавча, Виконавча та Судова.

А де поділась Президентська влада?

Президент є (105 разів згадується в Конституції України як посадова особа), а Президентської влади нема! Приєднали до Виконавчої? Тоді навіщо нам мати двох керівників Виконавчої Влади: Президента та Прем’єр-міністра?

- А яка гілка влади головна?
- Концептуальна!
- А де в Україні така влада?
- Її теж нема.
- А тоді – які Концепції України (головні напрями, ідеї, чого дотримуємось)?
Що ми будуємо? Куди йдемо? Яка в нас Національна ідея? Яка програма дій? Який Генеральний план?

- А чи є в Україні Ідеологічна влада?
І її нема. Зараз в Україні юридично зареєстровано більше 345 чинних політичних партій – це 345 ідеологій!!!
Раніше була одна ідеологія – комуністична, в США – дві ідеології (демократична та республіканська), а зараз в Україні 345 ідеологій.
Це не по одному «Лебідь, Рак та Щука» (байка Крилова), а 345 і кожен має своє головне направлення дій! І кожен партієць «ХОЧЕ ЇСТИ», так як головна ціль політичної партії – гроші та влада!
Не три «Гетьмани» на кожних двох українців («На кожних двох українців – три гетьмани!»), а безкінечна більшість!

- А Контрольна Влада в Україні є?
Перевіряючі є, а Контрольної Влади нема.
Звісно, якщо нема еталону, програми та плану, цілей, головної ідеї, проекту, то що тоді контролювати? На що рівнятись?
Щоб щось контролювати, необхідно знати – що повинно бути в ідеалі (в нормі) – тоді можна побачити відхилення від норми та виправляти їх.
Якщо норми нема, то що тоді роблять органи безпеки, що вони оберігають та від кого?
Тому й можливі в Україні «Майдани», «Революції», сепаратизм, анексія…
За що гинуть люди – Громадяни України?

Ми відокремились від Радянського Союзу та відправилися літаком під назвою Україна в політ! Тільки – куди? Не може літак летіти незнамо куди! Пальне колись скінчиться і літака чекає катастрофа!!! Ви б хотіли «політати» на такому літаку?
Або, Ви вирішили збудувати собі «маленьку хатинку». Назбирали трохи грошей і почали будувати, а проект скласти забули, навіть поганенький, навіть в мріях. То яку хібару ви собі збудуєте?

Що ж за така держава Україна, в якої відсутні головні гілки влади? Проекту нема, гроші весь час крадуть, землю відбирають, територію відгризають, мову гноблять.
І про корупцію в Конституції ані слова (її нема чи вона для України неважлива?).

Ще багато питань до Конституції України з побудови організму України.
Тільки це не живий, здоровий організм, а хворий, інвалід.
Тому й накинулись на Україну шуліки, та рвуть її на шматки.
Навіть гімн «Ще не вмерла…» та прапор синьо-жовтий!

Конфуцій казав: «Світом правлять не слова та закони, а знаки та символи»!!!
Символи України ТРИЗУБЕЦЬ та СИНЬО-ЖОВТИЙ прапор.

Геральдика Тризуба невідома.
Тризуб фігурував на монетах Володимира Святославовича - «Злотник» і «срібняків».
Цей знак уособлював наступність УНР по державності Київської Русі і ідею соборності всіх українських земель, об'єднаних в єдину державу. Київська Русь за князювання Володимира Великого досягла найбільшого розквіту і об'єднання земель в єдиній державі з центром у Києві. На цій підставі використання такого символу України є абсолютно логічним і правомірним як з історичних, так і геральдичних і правових норм.

У геральдиці основний колір той, що зверху.
За геральдикою синій колір означає, що Україна знов пішла шляхом
«ХАОСУ. НЕГІДНІ ЛЮДИ ОПИНЯТЬСЯ У ВЛАДІ, А ГІДНІ – В ЗЛИДНЯХ. РУЙНУВАННЯ І ЗАНЕПАД. НЕ БЕРІТЬСЯ ЗА ЯКУСЬ ВАЖЛИВУ СПРАВУ – ЗАДУМАНЕ НЕ СТАНЕТЬСЯ».
Якщо головним (зверху) зробити жовтий колір (щасливий колір, колір золота, колір Бога), то за геральдикою це позначатиме:
«РОЗКВІТ. МАЛЕ ВІДХОДИТЬ. ПЕРЕМОГА ДУХА НАД МАТЕРІЄЮ. РОЗВИТОК І ПОРЯДОК. ГАРМОНІЯ І СВІТЛО. ЩАСТЯ».
Ще у геральдиці жовтий колір в гербі або на полотнищі прапора означає МОГУТНІСТЬ, СИЛУ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗНАТНІСТЬ І БАГАТСТВО.
Яка влада в Україні опікується гармонією країни? Гармонією з навколишнім світом - живим світом!

Всі «політичні партії» мають ціль – влада та гроші!
Народ обирає народних депутатів – тих, хто більше та яскравіше обіцяє –
не ПОЗИТИВНИХ, а негативних лідерів, які обіцяють все що завгодно –
навіть нездійсненне.
Як це змінити? Як гарантувати справедливе майбутнє України, гармонійне майбутнє?

Такий досвід в Україні є!
Це досвід Територіальних Громад (Верв) стародавньої Русі (Русі-України).

Потрібно будувати структуроване суспільство на манер успішної, самодостатньої, сильної, самостійної, здорової, багатодітної сім’ї, яка живе в упорядкованому просторі.

Сім’я – це Мала громада.
Батько - ПОЗИТИВНИЙ ЛІДЕР, достаток та безпека сім’ї. З його ініціативи в сім’ї народжуються діти. Він організовує і забезпечує сім'ю, виховує дітей, впорядковує простір.
Мати - народжує дітей, вирощує та навчає. БЕРЕГИНЯ сім’ї.
Дитина (діти) – МАЙБУТНЄ сім’ї. Шанує та допомагає батькам. Прагне отримати найкращі, найвищі знання і практичний досвід. Освоює професії. Виявляє та розвиває таланти.
Батьки батьків – ТИЛ сім’ї, посильна допомога (знання, практичний досвід, гарантії).

В сім’ї всі значні питання можуть обговорюватись на Сімейні Нараді. Рішення приймає Позитивний лідер – Батько! Жінка, батьки батьків, діти також можуть надавати свої пропозиції, але вирішального голосу не мають.

Сім’я – це «Сім Я» - в якій кожен вільний, самостійний.
Сім’я – це структурована Громада (спільнота) людей, в якій кожен бере на себе можливий максимум обов’язків та відповідальності.

В сім’ї кожен вільний, має максимум прав і свобод, та одночасно бере на себе можливий максимум обов’язків та відповідальності – це основа будівництва будь-якої спільноти, підприємства, організації, Територіальної Громади, Об’єднання Територіальних Громад, Сільради, Району, Міста, Області, Краю, України.

Знову, повторимо:
Сім’я – це батько, мати, дитина (діти), батьки батька, батьки матері, впорядкований простір.
Якщо щось відсутнє, чи скалічене – це теж сім’я, але не ідеальна, не еталонна!

Якщо хтось в сім’ї ледар, або хворий, або правопорушник, злодій чи негативний лідер, паразит, «популіст», наркоман, алкоголік – то це погана сім’я, нездорова. Один тягне за собою у прірву всю сім’ю.
Є, звісно, сім’ї з однієї людини, неповні сім’ї, та інші варіанти сімей.
За приклад та для керування громадою потрібно обирати лідера успішної, повноцінної, сильної, самодостатньої, здорової сім’ї (Позитивного Лідера), а не «хворої» чи неповноцінної, або «середньостатистичної» сім’ї.

Такий відбір жорсткий, але життєво необхідний.

Право на життя мають всі: і здорові, і хворі, і альтруїсти, і лідери, і хижаки, але приймати рішення повинні не вони, а «Позитивний Лідер». Його потрібно віднайти, запросити до керування, допомагати, контролювати.
А ще краще, щоб рішення було колективне – рішення ПОЗИТИВНИХ ЛІДЕРІВ.

І приймати рішення необхідно не більшістю голосів, а консенсусом – ОДНОГОЛОСНО. Якщо хоча б одна людина голосує проти, або утримується, або не голосує – таке рішення не досконале, його приймати не можна – шукати інше рішення!

І «лідери», які не голосують – нам не потрібні. Навіщо ви таких в парламент назбирали? Тільки місця займають та гучніше всіх кричать, хочуть їсти!
Україна стане країною Позитивних лідерів, першою в світі СПРАВЕДЛИВОЮ країною.

Позитивні лідери потребують допомоги. Для цього обирають найкращих спеціалістів: депутатів, прокурорів, префектів, суддів, дільничних інспекторів поліції, вчителів, лікарів, тощо.
Конкурсний відбір та виборча система допоможуть обрати найкращих. З кожним Обранцем заключити Законний договір з Виборцями, в якому перелічити завдання Обранцю, Прозорість його роботи, відповідальність, контроль та можливість Виборців висловити Недовіру Обранцю та достроково його відізвати з посади.
Недовіра та достроковий відзив Обранця навіть важливіші, ніж самі Вибори.

Обранців обирають на п’ять років, тільки не всіх одразу, а 20% (1/5 частину), ще по 20% - терміном на 4, 3, 2, 1 рік. Кожного року 20% Обранців звільняється, а їм на зміну приходять Обранці терміном на п’ять років. Позитивні Лідери (на Русі їх називали Сходотаї) сходяться до Купи (Копа, Копні Збори – старовинна назва) і разом вирішують: чи потрібні їм Депутати та інші Обранці, скільки потрібно, які умови їх обрання, зарплата, складають текст Законного Договору з кожним, чим вони будуть корисні Територіальній Громаді чи Об’єднанню Територіальних Громад, які завдання вони повинні будуть виконати, в який термін, за які кошти, та інше. Життя та праця Обранців повинні бути ПРОЗОРІ для Виборців. Виборці, обравши Обранців, мають право їх будь-коли звільнити – не чекаючи п’ять років.
_____________________________________________________

Не Президентів необхідно міняти, а систему!

Всі процеси керовані. Всі параметри, вимірювані. Ви не можете управляти тим, що ви не спроможні виміряти.

Домінують дві ідеї: справедлива (загальний добробут) і несправедлива (добробут малої групи). Вибрати треба першу ідею, хоча вона і складніша в реалізації.

МАЙБУТНЄ – ЗА АБСОЛЮТНО ТВЕРЕЗОЮ МОЛОДДЮ!!!
Майбутнє – в єднанні людей на шляху до Людяності.
_____________________________________________________

Президент може змінити піраміду влади, вертикаль, а потрібно міняти систему – горизонталь!!!

Україна весь час щось змінює. Пішла від царизму, будувала соціалізм, потім – матеріальну базу комунізму, повернулась до капіталізму, дійшла до «звірячої буржуазії». У владі будували «Демократичний централізм» (керування зверху – до низу та відповідальність знизу - до верху), «Авторитарно-кланову» модель, побудували «Натовп-елітарне» суспільство (еліта жирує, а натовп бідує та кричить!).

Нам потрібна модель «Матрьошка», коли навіть сама маленька «Лялечка» вільна, самостійна, самодостатня, сильна, здорова, розумна, успішна та має ще гарантовану підтримку з усіх боків! Це модель єдності та свободи, вона діє однаково на всіх рівнях і відповідає закону «Що вверху – те й внизу та навпаки».

Людина - істота соціальна, тобто живе в соціумі - спільноті (громаді, суспільстві) інших людей, але при цьому хоче бути вільною. Тобто, робити що завгодно, або зовсім нічого не робити. У той же час спільнота (соціум) бажає мати фахівців, які б це співтовариство обслуговували (якісно і своєчасно). Спільнота структурується і кожен член спільноти повинен взяти на себе посильну ношу - обов'язки і відповідальність.
Вільна людина, яка має максимум прав і свобод, та одночасно бере на себе можливий максимум обов'язків та відповідальності - це і є основним принципом системи "МАТРЬОШКА".
Домовленість повинна мати вигляд Законного Договору - не конфліктувати з Законами України. Якщо якогось спеціаліста нема в цій спільноті (громаді), то спільнота шукає його в інших спільнотах та укладає з ним Законний Договір (Угоду, Контракт, Правочин).

«Матрьошка» в сім’ї.
Свобода та вільний вибір кожного члена сім’ї.
Структурування сім’ї, можливий максимум обов’язків та відповідальності.

Людина – соціальна, живе у соціумі, колективі. Можливо жити одному. Краще жити удвох. Ще краще жити сім’єю, повноцінною сім’єю, багатодітною сім’єю, родом. Але й цього замало. Люди мріють, щоб у них були гарні сусіди, об’єднуються в кооперативи, комуни та інші колективні структури. Головне, щоб в них були гарні керівники – Позитивні Лідери (Сходотаї).
В колективних структурах кожна людина вільна, свободна, але факт належності до колективу потребує від неї взяти на себе можливий максимум обов’язків та відповідальності.
А коли кількість здібних, справедливих Сходотаїв досягне кількості від 100 до 300 осіб – тоді виникає Законна Можливість утворити Територіальну Громаду, як Юридичну Особу.
На всіх етапах розвитку спільнот їм може допомагати Префект (призначений Виконавчою Владою чи обраний Сходотаями) та Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території.

В сільському кооперативі люди самі вирішують, що саме вони об’єднують (тільки землю, або землю та техніку, або ще скот, або…). Попасти в Кооператив не просто – рішення приймається персонально на Загальних Зборах Кооперативу, або на Копних Зборах Кооперативу. До керування Кооперативом стають Позитивні Лідери (Сходотаї).

В сільській комуні люди гроші не отримують. Гроші йдуть на нужди комуни. Всі? Не обов’язково. Частина грошей зберігається та накопичується на особистому рахунку в банку (за рішенням комуни). Кожен член комуни забезпечується всім необхідним для життя не менше та не нижче кількості та переліку Кошику Прожиткового Мінімуму. Попасти в комуну не просто – рішення приймається персонально на Загальних Зборах Комуни, або на Копних Зборах Комуни. До керування Комуною стають Позитивні Лідери (Сходотаї).

«Матрьошка» у Територіальній Громаді.
Люди в Територіальній Громаді (Верві) мають всі законні права і свободи.
Територіальна Громада – структурована соціальна спільнота, в якій кожен (в межах Територіальної Громади) бере на себе можливий максимум обов’язків та відповідальності, підтримку один одного («Один за всіх та всі за одного», ніякої еліти та безвідповідальності).
Сходотай – Громадянин України, позитивний відповідальний лідер (концептуальний).
Бере на себе безпеку, забезпечення, виховання дітей, впорядкування простору. Вибір помічників (Староста, Правління, спеціалісти). Забезпечення громадського контролю. Має право вирішального голосу та право колективного рішення Сходотаїв на умові консенсусу.

Десятинна система представництва Сходотаїв.
Десять Сходотаїв (сусідів по місцю постійного проживання) збираються разом та обирають серед себе найкращого своїм керівником – Десяцького.
Десять Десяцьких (сусідів по місцю постійного проживання) збираються разом та обирають серед себе найкращого своїм керівником – Соцького.
Так само обирають Тисяцького, Десятитисяцького, Стотисяцького та Міліонного.
Десятинні Представники Сходотаїв реєструються в ЦВК України.

«Матрьошка» в Об’єднанні Територіальних Громад та на всіх рівнях влади - Десятинний Представник Сходотая вільний, у той же час бере на себе можливий максимум обов’язків та відповідальності (і тут ніякої еліти та безвідповідальності).

Так повинно бути в кожній спільноті, колективі – з одного боку свобода, з іншого – структурування та можливий максимум обов’язків та відповідальності; гарантія якості та своєчасності; взаємодія, підтримка один одного («Один за всіх та всі за одного»), - ніякої еліти та безвідповідальності; взаємозамінність, взаємодопомога.

Десятинні Представники Сходотаїв збираються не на Копні Збори, а, за тим же принципом, - на Віче (Віче Десяцьких, Віче Соцьких, Віче Тисяцьких…). Якщо на Віче зібралось 200 (від 100 до 300) Десятинних Представників Сходотаїв, то таке Віче може ставити перед своїми громадами питання про утворення Об’єднання Територіальних Громад (на основі Законних Договорів). Так Десяцькі можуть утворити Сільраду (Мікрорайон чи Житловий масив у місті), Соцькі – Район (сільський чи міський), Тисяцькі – місто, Десятитисяцькі – область, Стотисяцькі – Край, Міліонні – Україну.

На Віче право голосу мають всі присутні, але право ВИРІШАЛЬНОГО ГОЛОСУ мають тільки певні Десятинні Представники Сходотаїв цього Віче. Рішення приймається тільки ОДНОГОЛОСНО (консенсус). Рішення Віче правомірне, якщо на ньому були присутні більше 50% від кількості певних Десятинних Представників Сходотаїв цього Віче.

На Віче обирають голову Віче (Старосту), Виконавчу Владу (Головний бухгалтер, Скарбник, Секретар…), Ревізійну Комісію (Громадська Комісія Контролю Сходотаїв), перевіряють кожного з представників Сходотаїв по їх ділах (затверджують чи не затверджують), утворюють Об’єднання Територіальних Громад (згідно Законних Договорів) – як юридичної особи (має бути згода Верховної Ради України), вирішують питання необхідності обрання Обранців (Депутатів, прокурорів, префектів, судій, дільничних інспекторів поліції та інших), їх кількість, оклади, заробітна плата, житло, місце роботи, та інше. Для Депутатів необхідна двопалатна Територіальна Рада (Палата Депутатів та Палата Представників Сходотаїв); вирішують інші нагальні питання.

Староста Віче одночасно стає Головою Об’єднання Територіальних Громад до чергового Віче. На черговому Віче Староста може бути знятий з посади, а може бути переобраний до чергового Віче, але сумарно не довше п’ятнадцяти років поспіль (потім повинна бути перерва в обранні не менше п’яти років).

Виконавча Влада кожного Об’єднання Територіальних Громад утворює Неприбуткову Корпорацію Комплексного Розвитку Території (яка не має права бути Юридичною особою).
Виконавча Влада Об’єднання Територіальних Громад кожного району, разом з ЦВК України, утворює Постійнодіючу Виборчу Дільницю.
_________________________________________________
Не сиди і не чекай, а дій!!!
НІХТО НІЧОГО ТОБІ НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ!
Зараховуються не слова, а дії, не минулі дії, великі досягнення, а теперішні!

Що ти робиш на благо своєї сім’ї, громади, спільноти, суспільства, соціуму?
Які зобов’язання та відповідальність взяв на себе?

Головне в новому суспільстві, спільнотах – двоєдиність: повна свобода особи в умовно структурно замкненому просторі (сім’я, Територіальна Громада, Об’єднання Територіальних Громад, підприємство, тощо) та можливий максимум обов’язків та відповідальності у тому ж умовно замкненому просторі.
Від керівництва відсторонюється еліта та негативні лідери.

Обранцями (Депутати, Прокурори, Префекти, Судді, Дільничний Інспектор Поліції, тощо) можуть бути тільки спеціалісти вищого ґатунку, обрані на Виборах чи через відкриті конкурси. З ними Виборці укладають Законні Договори, за якими їх постійно контролюють (Комісія Громадського Контролю Виборців), щомісячно виражають «довіру» чи «НЕДОВІРУ». Якщо рівень недовіри сягає певного рівня, Обранець покидає обрану посаду та повертає гроші, затрачені на його утримання та погано виконані завдання.

Існування Сім’ї, Територіальної Громади, Об’єднання Територіальних Громад першого рівня (Десяцькі Представники Сходотаїв) - непорушне за всіх зовнішніх змін та обставин в Україні, фінансується максимально та в першу чергу, за умов повноцінного, якісного, своєчасного та відповідального використання, затвердженого бюджетом Сім’ї, чи Територіальної Громади, чи Об’єднання Територіальних Громад.
Сім’я може бути з будь-якої кількості людей, навіть з однієї людини.
Держава, громадськість не втручаються у внутрішні справи громади, поки їх офіційно не покличуть на допомогу чи задля припинення незаконних дій.

Зверніть увагу!
Негативні Лідери завжди «біжать попереду потягу».
Вони вже зараз створюють в районах України Об’єднані Територіальні Громади – це викривлення: без Сходотаїв, без Територіальних Громад, без десятинної системи Представників Сходотаїв (Позитивних лідерів), але з правами Юридичної Особи – мають право вирішувати від імені народу всі Юридичні справи, тобто ОБДИРАТИ людей без їх відома та згоди.
Замість Неприбуткової Корпорації Комплексного Розвитку Території створюють Прибуткову Корпорацію Комплексного Розвитку Території, тобто знов викривлення ідеї найкращого розвитку території.
То – будьте пильні! Не допускайте поспішних дій та викривлень – вам на цій території жити «з покоління в покоління»!!!
_________________________________________________
В Україні особливу увагу необхідно звернути на:
Заборону продажу космосу, землі, води, повітря, надр.
Продаєте землю – продаєте Україну!!!
Сім’я без землі – це сім’я без життєво необхідного простору.
Палестина ще у ХІХ віці почала за дорого продавати євреям найгірші
ділянки своєї землі (болота, пустелі, каміння). Де тепер Палестина? А Ізраїль
існує, і гарно існує!!!

Інформація. Сам термін «інформація» байдужий до істинності вмісту. Інформація може
бути правдивою, хибною або відвертою брехнею. Інформація може бути товаром, тобто купуватися й продаватися як будь-який інший товар. Розвідувальні служби здійснюють збір інформації про потенційного або наявного супротивника. Інформаційна війна – складова сучасної війни. Мати правдиву та повноцінну інформацію дуже важливо для прийняття будь-якого рішення.
Україні потрібно мати офіційне відповідальне державне агентство правдивої та повноцінної інформації, аналітики (як «ТАСС уполномочен заявить»).

Світогляд Громадян необхідно максимально підвищити – до методологічного рівня.

Освіта – розвинути від фактологічної, через концептуальну, до методологічної освіти.
Людям надати таких знань, щоб їх неможливо було обдурювати.
Громадяни України отримувати освіту, знання мають з задоволенням.
На всіх вікових рівнях необхідні бути рейтингові класи, групи з кожного предмету.
Не може хтось вчитись на кращу оцінку – переходь до іншої групи, покращив оцінку –
повертайся, або піднімайся ще вище. Орієнтир не на найгіршого чи середнього учня,
студента, не на вік, стать, колір шкіри, зовнішній вигляд, а на найкращого!
І не розтягувати навчання на багато років, а скорочувати. Методологічне навчання має
таку можливість.
Дитину потрібно навчати не що думати, а як думати.
Дитина повинна освоїти не тільки теоретичні знання, а й різні практичні професії, щоб в
будь-яких обставинах вона мала можливість успішно вижити!

Історія - повернути людям вірне розуміння історії.

Ідеологія - замість МАМОНИ необхідно обрати КОНЦЕПТУАЛЬНУ, справедливу, -
БОЖЕСЬКУ ІДЕОЛОГІЮ.

Гроші – заборонити Україні брати кредити у інших країн, лихварство, податки, борги (до
семи років).
- Україна сама собі друкує та карбує гроші, то навіщо позичає під проценти гроші інших країн?
- Відмовтесь від «прив’язки» гривни до валюти будь-якої країни – і підніметься з колін економіка України.
- Забороніть позичати гроші у інших країн та міжнародних банків, бо це приведе до рабства українців!!!
- Забороніть продаж з України чого б то не було за будь-які гроші, крім гривні.
Економіка України повинна бути безкризова.
Безкризова економіка дозволяє формувати бюджет, враховуючи тільки його
гарантовану витратну частину (незалежно від валютних надходжень, криз,
ринкових коливань, ліквідує корупцію, стабілізує ціни на внутрішньому ринку,
тощо).
Забороніть ЛИХВАРСТВО для Громадян України і підніметься з колін підприємництво.
Банки можуть робити як інвестори, кредити надавати безвідсотково, мінусово
відсотково чи безповоротно.
Першого січня кожного сьомого року СКАСОВУЙТЕ БОРГИ Громадянам України і
отримаєте щасливе населення.
Скасуйте ПОДАТКИ і отримаєте зростання малого та середнього бізнесу, зникне
корупція (як жахливе минуле).
Введіть в Україні гарантований ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ.
Визнайте дітей та підлітків непрацездатними, надайте їм державну допомогу («Прожитковий мінімум») і отримаєте збільшення населення України.
Біржову вартість валют не враховуйте.
За одиницю Коефіцієнту Вартості Гривні необхідно приймати середню вартість Кошика Прожиткового Мінімуму однієї людини в Україні за рік.
Одночасно розраховувати вартість такого ж умовного Кошика Прожиткового Мінімуму на одну особу за рік в країні, валюту якої необхідно оцінити, з урахуванням особливостей економіки країни (гарантій, дотацій, тощо). Відношення ціни Кошика Прожиткового Мінімуму в Україні до вартості такого ж кошика в країні, з якою потрібно розраховуватись, і буде валютним коефіцієнтом для розрахунків. Потрібно встановлювати цей коефіцієнт раз на рік.
Введіть пайову участь населення в економіці.
Кожний Громадянин України вкладає свою посильну частку в економіку країни і
має право щось від цього отримувати!
В найкоротший термін погасіть борги України і більше ніколи в боргове рабство
Громадян України не заганяйте!!!
Товар та послуги на експорт продавайте тільки за гривні! (досвід Японії)
Введіть відповідальність за вбивство ще не народжених дітей.
Держава відповідає за дітей. «Прожитковий мінімум» для дітей – допоможе дітям
знайти собі інших батьків і вижити.

Геноцид - заборонити засоби геноциду (знищення людей та природи).
Перш за все – це споживання алкоголю, тютюну, наркотиків (людина майбутнього
повинна мати світлий розум, а не задурманений).
Задурманених людей допускати до професій, від котрих залежить здоров’я та
життя інших – не можна! Ввести кримінальну відповідальність за використання
небезпечних предметів, керування транспортом, в задурманеному стані (сп’яніння
чи у нетверезому стані).

Сильний Дипломатичний корпус - гарантія міжнародної взаємодії.

Зброя. Україна – мирна країна, відмовилась від ядерної зброї, скоротила армію і майже її обеззброїла.
В результаті – накликала собі війну. Росія анексувала Крим, веде війну на Донбасі та позіхає на всю територію України.

Дайте підприємствам «воєнні закази», зробіть гідну армію і вам не потрібно буде посилати дітей на війну!
Не потрібні переговори у «Мінському форматі», за «Формулою Штанмайєра», «Особливий статус» та інше.
Сплануйте та «вирівняйте» тимчасовий кордон по «Лініях розмежування», виставте ультиматум та умови перемир’я, не допускайте скупчення ворожих військ, людей, техніки, вантажів, тощо з протилежної сторони біля тимчасового кордону України («Зона перемир’я» - полоса території 30 – 40 чи 100 км, яка знаходиться під постійним офіційним військовим контролем з боку України).
Нова Конституція України дозволяє Територіальним Громадам та Об’єднанням Територіальних Громад діяти на воз’єднання з Україною мирним шляхом, на умовах Законів України.
Пустіть воду в Крим та розвивайте торгівлю з Донбасом, Кримом, Росією.

Приклад Ультиматуму:

«На території України (частинах території Донецької і Луганської областей), при збройному сприянні з боку Росії, з 2014 року незаконно сформувалися сепаратистські утворення, територія півострова Крим анексована Росією.
Україна багато разів оголошувала перемир'я, вела тривалі переговори, але безрезультатно.
Щоб уникнути подальшого кровопролиття, Україна пропонує:

Згідно Законів України в Зонах Конфлікту:
1. Протидіючій стороні до «__»_______2019 р. відвести всіх військових та військове забезпечення, військову техніку на ___ км від «Лінії розмежування». Звільнену полосу території передати під контроль військових України та ОБСЄ.
При невиконанні – Україна проводитиме знищення противника на цих територіях (може постраждати мирне населення). Відповідальність за наслідки повністю ляже на протидіючу сторону.
2. До «__»_______ 2020 р. в населених пунктах Зони Конфлікту підготувати і провести вільні місцеві вибори влади на термін - до кінця 2020 року, по стандартах ОБСЄ та Законах України. В подальшому Вибори призначатимуться у третю неділю жовтня щорічно.
3. В населених пунктах Зон Конфлікту до «__» _______ 2020 р. утворити Територіальні Громади, керовані Позитивними Лідерами, згідно нової Конституції України.
4. Нова Конституція України дозволяє Територіальним Громадам та Об’єднанням Територіальних Громад діяти на возз’єднання з Україною мирним шляхом, на умовах Законів України і не потребує особливого статусу територій.
5. У разі невиконання, або неякісного чи неповноцінного виконання пунктів 2 - 3, до влади в населених пунктах тимчасово призначатимуться Префекти та створюватимуться Префектури, які допоможуть населенню створити необхідні структури Самоврядування.
6. Забезпечити доставку, зберігання, розподіл та видачу гуманітарної допомоги нужденним на основі міжнародного механізму.
7. До «__»__________2019 р. закінчити вивід з України іноземних військ під контролем ОБСЄ та України.
8. До «__»__________2019 р. разоружити незаконні військові формування, окремих військових та найманців. Зброю та військову техніку, набої та т.п. передати військовим представникам України.
9. До «__» _________2020 р. провести амністію та обмін «всіх на всіх» військовополонених та затриманих.
10. До «__» ________2020 р. дозволити вільний вихід та виїзд за кордон з територій Зон Конфлікту України.
11. Відновлення державного кордону по всій Зоні Конфлікту з боку Виконавчої і Президентської Влад України.
12. По ходу виконання перерахованих умов Україна на мирних територіях відновлятиме вільну торгівлю і постачання, виплату пенсій, зарплат, іншу допомогу та вільну торгівлю з Донбасом, Кримом, Росією, платне постачання електрики, газа, води (Дніпрова вода до Криму), поступовий комплексний розвиток територій (за бажанням та на вимогу, активну участь місцевого населення).
Запропоноване Україною Сторони зобов’язані довести до відома населення України та Світу точним текстом та в найкоротший час.

Президент України В. Зеленський

«___» _____________2019 р.»

Здоров’я - заохочуйте здорових людей і отримаєте здорове населення.
На допомогу лікарям повинні прийти електронні помічники.
Страхова медицина – безкоштовна для Громадян України. Медичні препарати –
частково безкоштовні.

Мова. Україна – держава українців, тому державною є українська мова.
Офіційні документи – українською мовою (можливий переклад).
Вивчення української мови та інших мов спілкування в учбових закладах
обов’язкове.
Розмовляйте, спілкуйтесь будь-якою мовою! Чим більше мов знає людина – тим
вище її культурний рівень.

Наука потрібна практична. Попереду технічних досягнень повинна йти техніка безпеки.

Життя - ЗАБОРОНІТЬ владі будь-яким чином ПОГІРШУВАТИ ЖИТТЯ.
Держава зобов'язана надати Громадянину найкращі умови життя та розвитку.

НЕПРИБУТКОВА КОРПОРАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ.
При Виконавчій Владі всіх рівнів створюється структура «Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території», яка не є самостійною юридичною особою.
Ця структура повинна мати декілька підрозділів (організаційний, некомерційний, інноваційний, комерційний).
Тільки не плутайте цей проект з іншими – чисто комерційними проектами Комплексного Розвитку Території.
Виконавча Влада на всіх рівнях обирає по одній занедбаній території.
Проводять облік всіх можливостей (ресурсів) території (без винятку).
Розробляють Бізнес-плани по освоєнню кожного з ресурсів території.
Проводять конкурси Бізнес-планів.
Збирають кращі Бізнес-плани у Сценарій (Сценарії) комплексного розвитку території.
Підраховують і вирішують, що необхідно зробити, щоб отримати найкращий кінцевий результат (не економити, нічого не залишати «на потім», не шукати прибутковість чи вигоду - територія повинна стати повністю відпрацьована, мати найкращий, закінчений, стійкий вигляд, «придатна для проживання та відтворення населення з покоління в покоління»).
Сценарії обговорюють з кожним мешканцем території персонально (Що Вам необхідно? Чим Вам допомогти?) та кращий з них приймають на місцевому Референдумі.
Люди самі вирішують долю своєї території. Ніхто нічого їм не нав'язує. Самі вирішують, самі втілюють, коригують, перевіряють і контролюють!
Територіальна Рада приймає рішення, яке стане обов'язковим для виконання.
Приватні підприємці, фермери, працюючі успішні підприємства і т.і. – ніхто їх не турбує. Їм безкоштовно допомагають (за їх бажанням).
Налагодили, допомогли і нехай юридична або фізична особа далі оптимізує.
Організаційний сектор Корпорації виграє не фінансово, а від отриманого результату.
«Неприбуткова Корпорація Комплексного Розвитку Території» знімає з виробників всі додаткові навантаження, допомагає у постачанні, зборі сировини, первинного продукту, забезпеченні технікою, запчастинами, пальним, всім необхідним, вирішує юридичні, фінансові та інші питання, добудовує необхідні ланки, структури, тимчасово бере керування на себе (при необхідності).
На всіх етапах роботи організують спеціалізовані ланки, структури, залучають людей до роботи, йде взаємодія. Організують обмін інформацією, визначають напрямки дій, послідовність витрат місцевого бюджету, освоєння певної території (не розпорошуватись, а діяти в одному напрямку, поетапно, послідовно, окремими ділянками роботи, не поспішаючи, кожен - відповідальний за найвищу якість своєї частини роботи) до повного освоєння території.
Пам’ятайте: кількість і якість між собою взаємопов’язані – збільшите чи прискорите кількість, втратите якість, то не поспішайте, робіть ЯКІСНО, згідно плану та «еталону» якості, з довгостроковою гарантією!!!
Закінчивши Сценарій розвитку однієї території, виконком приймає на себе «Сценарій комплексного розвитку» іншої території, залишаючи на постійному контролі і допомозі те, що зроблено.

Цей текст також доступний за адресом: http://ontext.info/117213
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (проект ЇВАСИКА Ю.М. ) від 21.09.2019 р.:
http://ontext.info/116523
Якщо при натисканні на посилання не відкривається файл, просто скопіюйте адресу і вставте її в рядок браузера, потім натисніть клавішу Enter.

Ю.М. Ївасик unka@i.ua
12.10.2019 р.
Зарегистрируйтесь на ontext.info для получения дополнительных возможностей по работе с сервисом.