Авторизация:
E-Mail: Пароль:
Закрыть
RU | EN

Інформація. ЩО РОБИТИ УКРАЇНІ

Опубликовано: 2018-06-14 17:02:37
Этот текст доступен по адресу: http://ontext.info/101410
Інформація народним депутатам, представникам влади, політично активним,
дійовим людям!

Що потрібно зробити, щоб Україна стала на шлях сильної, славетної та успішної країни?

Зараз Україну з одного боку продовжують грабувати, йде війна, а з іншого - кажуть, що проводять реформи.
То вирішить, вам краще мати полатану загниваючу Україну, чи зовсім нову, в якій головним стане кожний окремий ГРОМАДЯНИН?
Це можливо зробити не поспішаючи, без чергового «МАЙДАНУ» (Путін мріє про Майдан в Україні – навіть війська тримає на кордоні) за два – три роки.
Кроки до кращого життя потрібно робити не поспішаючи, добре продумати, почитати, подивитись відео, радячись з населенням. Але почавши - діяти рішуче, без компромісів та викривлень, бо виправляти потім - дуже дорого та боляче!

Два роки та кроки до успіху України

Найголовніша мета життя людини на Землі, це, звичайно ж, розвиток душі.
«Коли людина повністю присвячує себе чомусь, то весь хід Всесвіту змінюється, щоб допомогти їй».
«В ціль можна потрапити, тільки якщо ви її бачите».
«Якщо ви не знаєте, куди хочете потрапити, то дуже здивуєтеся, потрапивши не туди!».

1. Людина – соціальна істота; тобто вона з одного боку - самостійна, але з іншого боку - живе серед людей (у соціумі).
То упорядковувати своє життя необхідно не тільки в собі, в середині житла, а й зовні.

2. У приватному будинку є Домовласник, у великому будинку власники квартир вибирають собі Домоуправа або Старшого по під'їзду (можливо утворити Об’єднання власників житлових будинків, квартир – не обовязково).
Домовласники та Домоуправи (Кербуди) одного кварталу обирають Квартального. Квартальні однієї вулиці вибирають Вуличного.
І так далі – аж до Старости населеного пункту.
Всім їм на допомогу мешканці вибирають Правління. Ця система вже є і вона працює.

Головний обов'язок цих управлінців (а вони, як правило, діють на громадських засадах) - підтримати в порядку житловий фонд (прибирання під'їздів та закріпленої території, ремонт даху, ремонт загальних ділянок газозабезпечення, водозабезпечення, електрозабезпечення, теплозабезпечення, каналізація, в тому числі дощова, снігоочищення, безпека мешканців, прибирання мусору та приведення в порядок закріпленої території, освітлення дворів і вулиць, ремонт і фарбування дитячих майданчиків, озеленення, тощо).

Організацію, покращення та контроль за успішною роботою цієї системи в багатьох країнах жителі покладають на дільничного інспектора поліції (аж до штрафних санкцій).

В результаті, в деяких країнах, в населених пунктах настільки все красиво і чисто, що навіть вулиці миють спеціальними засобами, всі газони підстрижені, клумби, кущі, дерева цвітуть і плодоносять, мешканці влаштовують конкурси на найкрасивіший будинок, двір або вулицю. Господарі домашніх тварин ходять за ними і тут же прибирають. Люди, приходячи в квартиру з вулиці, не перевзуваються, не одягають тапочки, а продовжують ходити в тому ж взутті, тому що воно чисте.
Я бачив, як просто та успішно все це діє.

Перший крок.
Налагодити роботу системи КЕРБУДІВ та контроль з боку дільничних інспекторів поліції.

3. Людині комфортно бути в колективі, а не самотньо.
Колектив з часом структурується на 80% - пасив і 20% - актив.

Коли колектив щось обирає і голосує більшістю (80%), то меншість (20%) програє.
Але «меншість» - це ж АКТИВ!
І тоді, щоб роздобути собі більшість, актив йде на хитрощі: щось обіцяє, дарує яскраві подарунки, чи «гречку», чи гроші, або таємно виправляє результати голосування!

Але, навіть з подарунками, меншість не завжди може «ПРОБИТИСЯ» скрізь стіну більшості. І хоч меншість – це найталановитіші, творці, але «більшість» їх не пропускає – «Аби чого не вийшло»…

Тому, загальні вибори – це вибори пасиву, якому все одно – кого обирати і задля чого. Голосування за принципом більшості – це теж голосування пасиву, якому можливо щось «дати» чи гарно пообіцяти (навіть нездійсненне), чи «надурити» і вони проголосують.

Так, або майже так голосували на референдумах в Криму та на Донбасі.
Так голосували завжди і голосують зараз у Верховній Раді України.
Так, за допомогою Росії (говорять), обрали в США Президента Трампа.
А ми потім дивуємось результатам.

Цю систему загального голосування та голосування більшістю запровадили «паразити» (за термінологією академіка Миколи Лівашова), МАМОНА.
Виглядає дуже гарно, запроваджена майже у всьому світі, а результат – негативний!!!

Щось нове, прогресивне винаходять ОДИНАКИ, ведуть за собою ЛІДЕРИ (теж одинаки – частіше негативні ніж позитивні). МЕНШІСТЬ «підштовхує» Прогрес уперед.
Голосування більшістю призводить до протистояння з меншістю, породжує опозицію, радикалізм та інші негативні явища.
А головне – прийняття рішення більшістю призводить до того, що з декілька варіантів можливих рішень більшість голосуючих завжди обирає найгірший варіант
(це закон Мерфі).
Необхідно змінити систему виборів та голосування в Україні.

Другий крок.
Змінити систему виборів та голосування в Україні.
Знов ламати? А замість цього ЩО?
А згадайте - «Все нове – це дуже забуте старе!!!»

4. У стародавній Русі (Україні) люди утворювали Територіальну Громаду (Верв).
У Верві право голосу мали не всі, а тільки позитивні лідери – Сходотаї.
Представити свого Сходотая мали право лише великі, багатодітні, успішні, здорові сім’ї.
Сходотай представляв собою не тільки цю одну сім’ю, а й одинаків, неповні сім’ї, нездорові сім’ї, «неблагонадійні сім’ї», бездітні сім’ї, малі сім’ї, іноземців, людей без громадянства та інших.
Сходотай мав досвід створення гарної здорової сім’ї, впорядкування простору - території любові, самодостатності та самозабезпечення.

Сходотаї сходились на Копні Збори (Збори Територіальної Громади) і вирішували все, що необхідно Територіальній Громаді. Зазвичай сходились 100 – 300 Сходотаїв (від 7–9 сіл).
Окрім Сходотаїв на Копні Збори запрошували Старців з багатим життєвим досвідом, представників Сходотаїв сусідніх Територіальних Громад, та інших людей, які мали надавати ідеї, поради, але вирішального голосу не мали.

Десять Сходотаїв обирали серед себе Десяцького, десять Десяцьких обирали Соцького, десять Соцьких обирали Тисяцького і так далі. Збори на рівні представників (наприклад, Тисяцьких) називали Віче (зараз називають - Конференцією).

Рішення Копні Збори чи Віче приймали тільки ОДНОГОЛОСНО (консенсусом), що не породжувало протистоянь більшості з меншістю.
Поки всі Сходотаї не погодяться – рішення не приймалось (розтлумачували кожному, або винаходили інше рішення, або відкладали прийняття рішення).

Сходотаї прийматимуть участь не тільки в Копних Зборах Територіальної Громади (Верву), а й у виборах, Референдумах.
Представники Сходотаїв (Десяцькі, Соцькі, Тисяцькі…) прийматимуть участь у роботі Територіальних Рад Депутатів, у Верховній Раді України (Палата Сенаторів).

Сходотай обирається на самий короткий термін часу (на календарний рік), його можливо переобирати (не більше ніж п'ятнадцять років поспіль, потім обов’язково повинна бути перерва не менше п’яти років). Сходотая можливо відізвати і переобрати (будь коли).

Я не знайшов у світі кращої системи колективного управління, ніж система Сходотаїв.

Необхідно відновити систему Сходотаїв в Україні (Русь) та ОДНОГОЛОСНЕ голосування позитивних лідерів (консенсус).

Третій крок.
Утворити Територіальні Громади та обрати Сходотаїв (100 – 300 осіб на одну Територіальну Громаду).

5. Територіальні Громади можуть бути Юридичними особами, укладати Договори між собою для спільної діяльності. Мати спільні комунальні підприємства, спільні види діяльності, допомагати один одному.

Кілька Територіальних Громад (7-9) можуть об'єднуватися в Об'єднання Територіальних Громад (але не в Об'єднану Територіальну Громаду, так як при цьому втрачається самостійність і саме існування Територіальної Громади та її Сходотаїв –
це ДУЖЕ важливо !!!).
Об'єднання Територіальних Громад знов об’єднуються на рівні сільрад (мікрорайонів, житлових масивів, містечок), сільських і міських районів, міст, областей, а згодом і країв.

Територіальні Громади і Об'єднання Територіальних Громад не підкоряються один одному, а якісно та своєчасно виконують кожен свої обов'язки, тобто - не є управлінською пірамідою (управління по вертикалі), а є МАТРЬОШКАМИ (саморозвиток по горизонталі) - від самої маленької ланки кожен бере на себе максимально можливу кількість функцій і відповідальності.

Україні на всіх рівнях необхідно перейти до системи «МАТРЬОШКА» - коли мале самостійне та самодостатнє, але має ще гарантію опіки, оберігання, допомоги та поради зверху і з боків (як дитина та її батьки).

Важливо: керованих однотипних структур має бути не більше дев'яти (людина не може одночасно якісно управляти більш, ніж дев'ятьма підрозділами).

7. На початку 1917 року в Росії відбулась буржуазна революція.
Скинули царя, все порушили і вирішили будувати капіталізм.
Трохи «побудували» (пів року) та «передумали».
«Кинули» капіталізм, віру в Бога та через громадянську війну розпочали будувати соціалізм.
Побудувавши соціалізм, в СРСР «раптом» побачили, що деякі країни Європи мають феодалів, королів, капіталізм (імперіалізм), а живуть навіть краще, ніж у нас при соціалізмі.
То давайте жити, як в Європі?!

У 1991 році, побачивши досягнення соціального капіталізму країн Європи, Україна вирішила повернути назад, до капіталізму (і не тільки Україна).
Розвалили, розігнали, поділили, нацькували.
Це призвело до уламків і соціалізму, і капіталізму та знов до війни.
Тепер у нас діє диктатура капіталу – «дикого» капіталізму.
Яка ціль – такий результат!

Соціальні структури ще ворушаться, гадають – може правління країною віддати середньому класу – малому та середньому бізнесу? Але це не клас, а «прошарок» між двома протилежними класами (пролетаріатом та капіталізмом). То що ж робити?

І тоді люди вирішили – вся справа в тому, хто нами керує, все від керманича залежить!!!
Назвали керманича Президентом і обрали самого найкращого, гадали, що обрали позитивного лідера, а виявилося - негативного. СРСР розвалився.
В Україні вже п’ятий Президент править, але все щось не так…

Згадаємо найсильніших лідерів країн: Наполеон (Франція), Гітлер (Німеччина), Сталін (СРСР), Каддафі (Лівія) і багатьох інших. Їх активність, енергійність і результативність вражаючі, але що потім?
Це результат управління зверху, по типу піраміди. Все струнко, успішно, сильно, але варто прибрати головну особу і побудована нею піраміда управлінців та дармоїдів валиться, і потрібен новий сильний лідер і його нова піраміда.
Сильного лідера, та ще позитивного, дуже важко знайти, а його піраміда потребує багато коштів.

А є країни, в яких більшість громадян навіть не знають, хто у них зараз Президент або Прем'єр-міністр. Живуть тихо, спокійно, впевнено в завтрашньому дні, тому, що всі питання свого життя вирішують самі, кожен на своєму місці та рівні, а головні особи такої країни їм допомагають. Це зветься ГОРИЗОНТАЛЬНЕ управління або МАТРЬОШКА.
У матрьошці кожна лялечка самостійна та самодостатня, повинна сама вирішувати, який максимум відповідальності може на себе взяти, що і як їй робити. А інші (більші лялечки) мають багато своєї роботи, турбот і проблем, в них більша відповідальність, але вони ще й оберігають, захищають, беруть на себе те, що маленька «лялечка» не може сама осилити.
Які б бурі та урагани не кипіли нагорі, щоб не будували чи перебудовували різні лідери, їх партії, «піраміди влади», а внизу повинно бути все мирно, спокійно, надійно, успішно. Люди самозабезпеченні та самодостатні. Живуть у злагоді між собою та природою. Бережуть свій простір любові.
Який клас зараз править (пролетарі чи капіталісти)? Кого обрали Президентом чи Гетьманом? З ким торгуємо? З ким сваримось?
Так не буває? Не може бути, бо це утопія? Але подивіться, як живе Швеція, Швейцарія, Данія, Нідерланди, Фінляндія та ще багато інших країн. Чого хоче Каталонія? Чому люди Швеції обрали політичну партію, яка пообіцяла не зменшити, а збільшити податки!?
То чому ми бідкаємося?

Особисто я - за МАТРЬОШКУ.
Але це не значить, що я за пасивну МАТРЬОШКУ!

Четвертий крок.
Утворення МАТРЬОШОК!!!

8. В Україні не Депутатів треба міняти, а Виборців!
Необхідно відмовитись від ЗАГАЛЬНИХ ВИБОРІВ.
Депутатів чи інших Обранців (прокурорів, суддів, дільничних інспекторів поліції та інших) обиратимуть позитивні лідери - Сходотаї (на п’ять років чи менший термін часу).

З кожним Обранцем повинна бути укладена Угода (Виборців з Обранцем), в якій має бути записані умови його обрання (задля чого його обрали, що він повинен зробити, за який час та за які гроші; робота Обранця повинна бути ПРОЗОРА для Виборців).
Якщо Обранець не виконує, чи погано виконує умови Угоди, то Виборці мають право проголосувати в Інтернеті недовіру до нього і Обранець зараз же полишає посаду та повинен повернути затрачені гроші (добровільно, або через суд).
Можливість відзиву Депутата чи іншого Обранця з займаної посади має більш важливе значення, ніж саме обрання його на посаду.

П’ятий крок.
Перейти від ЗАГАЛЬНИХ ВИБОРІВ до виборів позитивними лідерами - Сходотаями.
Впровадити угоди Обранців з Виборцями (Сходотаями).
Впровадити систему «ПРОЗОРО», контролю Обранців та відзиву з посади, в разі порушення Обранцем умов угоди з Виборцями.

9. В Україні потрібно змінити ідеологію!!!
В Україні зараз діють більше 150 політичних партій, головна ціль яких – ВЛАДА!!! «Несправедливий задум ховається в безлічі ідеологій: демократичних, ліберальних, націоналістичних, монархічних, від ультралівих до ультраправих, які, як різноколірні фантики, обгортають одну і ту ж начинку, один вміст: побудова на Землі глобальної невільничої цивілізації.
Таким чином, в будь-якому суспільстві може торжествувати всього лише один задум життєустрою з двох можливих: або Божеський, або сатанинський».

Яка влада головна?
Президентська? Законодавча? Виконавча? Судова?
Ні – КОНЦЕПТУАЛЬНА!!! А такої влади в Україні нема!... Чому?
Тому й вештається Україна не знамо куди.

Замість МАМОНИ необхідно обрати КОНЦЕПТУАЛЬНУ, справедливу, -
Божеську ідеологію.
Я не закликаю до віри в Бога, а закликаю гнати «паразитів» з України!!!

Шостий крок.
Впровадити нову Конституцію України.

Парламент стане двопалатним та меншим на 200 депутатів. Депутати не зможуть ухилятись від прийняття рішень.
Праця Депутатів стане ПРОЗОРОЮ для населення та підконтрольною.
Заробітна плата Депутатів зменшиться і залежатиме від Прожиткового Мінімуму та результатів праці.
Недоторканність Депутатів стане історичною помилкою («Перед Законом всі РІВНІ!»).
Україна отримає Концепції свого успішного розвитку, Генеральний план дій.
Народ України об’єднається під єдиною СПРАВЕДЛИВОЮ ідеологією.
Головним в Україні стане не Президент, або народ в цілому, а кожний ГРОМАДЯНИН.
Грошей буде не стільки, скільки залишилося, а скільки необхідно за Генеральним планом дій (Територіальної Громади, Об’єднання Територіальних Громад) – відповідально та підконтрольно.

Україна має змінити умови свого життя - стати на шлях сильної, незалежної, самостійної, суверенної, соборної, славетної, успішної країни, згідно проекту Конституції України:
http://ontext.info/101409

10. Гляньте на села в Україні, та й міста не кращі – скрізь злидні, запустіння, БОМЖ-ам нема вже що й вкрасти. Ми живемо, як на звалищі…
А ще Павло Іванович Лазаренко (до Л. Д. Кучми), будучи главою Дніпропетровської області, вирішив сконцентрувати гроші і «ПІДНЯТИ» сільські райони області. Розпочав з Синельниківського та Юріївського районів. Майже за рік управилися, на швидкоруч, похапцем. За це його й запросив Л.Д.Кучма до себе.
А якщо не поспішати, якщо робити все якісно, продумано, на віки?
Що? Гадаєте – не можливо?
Все можливо, треба тільки цього дуже захотіти та робити планово, не поспішаючи, під наглядом і за участю населення цієї території.

Наприклад, при райвиконкомі утворити неприбуткову структуру Комплексного розвитку території - Корпорацію Виконавчої Влади - КВВ (за рахунок виконкому, не є юридичною особою). Ця структура повинна мати декілька підрозділів (організаційний, некомерційний, інноваційний, комерційний). https://www.youtube.com/watch?v=ahWmAKSlBVI&feature=youtu.be
(Тільки не плутайте цей проект з іншими – чисто комерційними проектами Комплексного Розвитку Території - КРТ).

Беруть одну занедбану територію – навіть саму найгіршу. Проводять облік всіх ресурсів території (без винятку). Розробляють Бізнес-плани по освоєнню кожного з ресурсів території. Проводять конкурси Бізнес-планів. Збирають кращі Бізнес-плани у Сценарії комплексного розвитку території.
Підраховують і вирішують, що необхідно зробити, щоб отримати найкращий кінцевий результат (не економити, нічого не залишати «на потім» - територія повинна стати повністю відпрацьована, мати закінчений, стійкий і успішний вигляд, «придатна для проживання та відтворення населення з покоління в покоління»).
Сценарії обговорюють з кожним мешканцем території окремо (Що Вам необхідно? Чим Вам допомогти?) та кращий з них приймають на місцевому Референдумі.
Люди самі вирішують долю своєї території. Ніхто нічого їм не нав'язує. Самі вирішують, самі втілюють, коригують, перевіряють і контролюють!
Територіальна Рада Депутатів приймає рішення, яке стане обов'язковим для виконання.
Приватних підприємців, фермерів, працюючі успішні підприємства і т.і. - ніхто не турбує. Їм безкоштовно допомагають.

Налагодили, допомогли і нехай юридична або фізична особа далі оптимізує.
Організаційний сектор КВВ виграє не фінансово, а від отриманого результату.

Ця структура знімає з виробників всі додаткові навантаження, допомагає у постачанні, зборі сировини, первинного продукту, забезпеченні технікою, запчастинами, пальним, всім необхідним, вирішує юридичні, фінансові та інші питання, добудовує необхідні ланки, структури, тимчасово бере керування на себе (при необхідності).
На всіх етапах роботи організують спеціалізовані ланки, структури, залучають людей до роботи, йде взаємодія з аналогічними структурами виконавчої влади Об’єднань Територіальних Громад сусідів, Сільрад (Мікрорайонів), міст, Райрад, Облрад, Крайрад, організують обмін інформацією, разом визначають напрямки дій, послідовність витрат місцевого бюджету, освоєння певної території (не розпорошуватись, а діяти в одному напрямку, поетапно, послідовно, окремими ділянками роботи, не поспішаючи (не «бігти попереду потягу»), кожен - відповідальний за найвищу якість своєї частини роботи) до повного освоєння території.

Закінчивши Сценарій розвитку однієї території, виконком приймає на себе «Сценарій комплексного розвитку» іншої території, залишаючи на постійному контролі і допомозі те, що зроблено.

Послідовність освоєння території.
1) Виконком діє як інвестор, який має цілі:
- максимальне освоєння можливостей (ресурсів) території;
- допомога місцевим підприємцям;
- максимально збільшити кількість та якість роботи місцевих підприємців;
- задіяти нерентабельні структури, підприємства, вивести їх на рентабельний рівень, тощо;
- розумно, хазяйновито використовувати місцеві ресурси;
- привести територію до естетично гарного вигляду, врівноважити флору і фауну, залучити територіальний дизайн, прибрати накопичення відходів людської діяльності та задіяти системи переробки відходів;
- створити умови для життя (житло, вода, газ, електрика, каналізація, зв'язок, інформація, навчання, робота, відпочинок, оздоровлення, шляхи сполучення, нічне освітлення території; налагодження суспільної допомоги та догляду за дітьми, інвалідами, пенсіонерами; відтворення природи, тощо);
- створення умов для сталого відтворення населення з покоління в покоління.
2) необхідний ще проект розвитку території, проекти будівництва, дизайну та інші;
3) «земляні» роботи: проведення газу, води, електрики, каналізації; упорядкування ярів, балок, пагорбів, очищення водойм, проведення каналів; попередження та профілактика природних катаклізмів (пожеж, вибухів, вивержень, бурь, ураганів, цунамі, сходу лавин, зливи, граду, снігопадів, повеней, зсувів та інших);
4) будівництво шляхів сполучення;
5) допомога діючим комерційним структурам: збір сировини (техніка, транспорт), первинна обробка сировини (приміщення, техніка), зберігання сировини (складські приміщення, холодильники); виготовлення з сировини кінцевого продукту (приміщення, техніка, спеціалісти); продаж кінцевого продукту (логістика доставки кінцевого продукту у торгівельну систему);
6) задіяння нерентабельних напрямів (зупинених підприємств та інших невигідних бізнесу але необхідних структур);
7) будівництво житла, закладів освіти, медичних закладів, закладів культури;
8) будівництво та розвиток інших необхідних структур;
9) відтворення природи: лісів, лісопосадок, лук, водойм, флори та фауни, гарних краєвидів;
будування парків відпочинку, дитячих майданчиків, тренажерів, місць масових заходів;
приведення в порядок історичних місць, цвинтарів, тощо;
10) налагодження міжвідомчої та міжтериторіальної взаємодії;
11) бюджетне фінансування всіх етапів Сценарію (безпроцентне, мінусове, безповоротне).

Крок сьомий.
Комплексний розвиток території.

11. Кредитування в Україні найзажерливіше в світі (дійшло до 123%). В країнах капіталу зазвичай 100,1% - 103%. В Японії кредити дають під 100% повернення, в Китаї – під 90%. Лихварство заборонене в Карані та в Торі (для євреїв). Банки багатьох країн працюють як інвестори.

Забороніть лихварство для Громадян України і підніметься з колін підприємництво.

Крок восьмий.
Заборона лихварства для Громадян України.

12. Відмовтесь від «прив’язки» гривни до долару США – і підніметься економіка України. Азербайджан, Великобританія, Канада, Японія, Чилі, КНДР, Мексика, Норвегія, Польща, Швеція... «не прив’язані» до долару США. Зараз Росія стає на цей шлях. https://youtu.be/UR7NbPakbvU

Крок дев’ятий.
Відмовитись від «прив’язки» гривни до долару США
(Іноземної валюти).

13. Перейміть досвід Й. В. Сталіна про «безкризову економіку» і за 2-3 роки ви не впізнаєте Україну (у 1948 році - за 1,5 року в СРСР побороли голод, розруху, відновили підприємства, країна стала ядерною державою).
https://youtu.be/1X6ovhI0p50 https://youtu.be/TwxA2yL7DDg https://youtu.be/PFhyIqVWYD4 https://dic.academic.ru/book.nsf/64459759/Спасти государство
(Книга: Роман Василишин, Александр Омельченко «Спасти государство», 2015 г.).

Крок десятий.
Ввести в дію принципи «безкризової» економіки.

14. Небезпечно мало знати.
Реформуйте освіту - від фактологічного навчання перейдіть до методологічної педагогіки. І діти закінчать школу не за 11-12 років, а за 8-9 та ще на рівні Вищої освіти.
https://youtu.be/83amKtW6zZk https://youtu.be/xOjoQNbM4yk

Надайте людям таких знань, щоб їх неможливо було обдурювати.
Необхідно готувати управлінський корпус України.

Крок одинадцятий.
Надати людям можливість отримати найвищі знання.

15. «Без минулого немає сьогодення, а без минулого і теперішнього, нема майбутнього!»
Поверніть людям вірне розуміння історії.
Дайте людям розуміння управління в глобальному історичному процесі.

Крок дванадцятий.
Необхідно дати людям розуміння управління в глобальному історичному процесі.

16. Заохочуйте здорових людей і отримаєте здорове населення

Крок тринадцятий.
Допомагайте хворим та заохочуйте здорових.

17. Визнайте дітей непрацездатними, надайте їм державну допомогу («Прожитковий мінімум») і отримаєте збільшення населення України.

Крок чотирнадцятий.
Введіть в Україні гарантований Прожитковий Мінімум та введіть дітей до переліку непрацездатних осіб.

18. Дайте підприємствам «воєнні закази», зробіть гідну армію і вам не потрібно буде посилати дітей на війну! (приклади: Швейцарія, Ізраїль).

Крок п’ятнадцятий.
Дайте підприємствам військові замовлення,
створіть сильну боєздатну армію.

19. «Стережіться тих, хто приносить лживі дари і брехливі обіцянки».

20. «Друзів оцінюйте не по словах, а по їх ділах».

21. Ще дуже важливе – символіка!
Конфуцій (стародавній мислитель і філософ Китаю) казав: "Світом правлять не слова та закони, а знаки та символи".
Головні символи України – герб, прапор та гімн.

Головний колір прапора – той, що зверху.
В Україні головний колір прапора - синій (люди гадають, що це гарний колір неба, а за гексограмою це найгірший колір, бо означає: «Хаос. Негідні люди опиняться у владі, а гідні – в злиднях. Руйнування і занепад. Не беріться за якусь важливу справу. Задумане не станеться»).
А якщо зробити головним жовтий колір, то за гексограмою це найщасливіший, самий кращий колір: «Розквіт. Мале відходить. Перемога духа над матерією. Розвиток і порядок. Гармонія і світло. Щастя.»
Необхідно скоріше ПЕРЕВЕРНУТИ прапор - жовтою полосою зверху!!!

Гімн України.
Психологи знають, що частинка «Ні» (відмова, заперечення) мозком людини не сприймається. А що ми співаємо? «Ще не вмерла України і слава, і воля», «В ріднім краю панувати не дамо нікому». Це не Гімн України, а страхіття якесь. Який тільки ворог таке нам підсунув? Навіщо накликаємо собі біду? Чи в нас гарних поетів мало?

Крок шістнадцятий.
Упорядкуйте символіку.

22. ЗМІ забули, що вони - ШКОЛА ЖИТТЯ!!!
ЗМІ наглядно, на прикладах, повинні навчати людей життю, технологіям, передовим поглядам, гарним результатам, а не гнатися за сенсацією та страхіттям.

Воля українського народу, одностайно висловлена на референдумі 1 грудня 1991 року і спрямована на побудову України – сильної, незалежної, самостійної, суверенної, соборної, славетної та успішної країни!!!
Передбачте кримінальну відповідальність за порушення волі народу.
Будь-які дії, що йтимуть усупереч цій волі, треба розцінювати як антинародні, антидержавні і такі, що стоять поза Законом України.

Крок сімнадцятий.
Приділіть увагу ЗМІ. Зробіть ЗМІ правою рукою Ідеологічної влади.

23. Необхідно заключати мирні угоди на рівні між населеними пунктами і не допускати військових подій на їх територіях.
Коли всі мешканці захочуть миру і почнуть діяти заради цього, то так воно і буде!!! Дійте!!!

24. Наука швидко йде вперед. Ще рік тому неможливими були електронні вибори, голосування, тощо, бо хакери все фальшували. Підробляли заднім числом документи і забирали у людей їх квартири, землю, налагоджені підприємства.
Зараз все змінилось. Так електронна система Блокчейн та інші подібні системи гарантують збереження точної первинної електронної інформації. Це дозволить утворити електронне керування країною. Ви, незалежно де зараз знаходитесь, можете надіслати своє рішення з будь якого питання (перечислити гроші, проголосувати у Парламенті чи в Кабінеті Міністрів, подивитись – як працює Ваш Обранець, чи що робить Ваша дитина). Нам непотрібно гнатись за якоюсь країною, наздоганяти Америку, а необхідно вправно все робити у своїй сім’ї, Територіальній Громаді, тощо. Розумні рішення – це самі прості рішення!

25. Десять віків йде війна між українцями та «росіянами». Україна весь час бажає миру, навіть від ядерної зброї відмовилась, армію скоротила та майже розброїла, а Росія знов на неї напала та досі воює, ще й погрожує.
Росія називає Україну своєю Окраїною, а Президент Росії В.В.Путін заявив, що такої країни як Україна раніше не було, що це В.І.Ленін її ПРИДУМАВ!
Московія всі віки не тільки знищувала Україну, але й тягнула з України все, що тільки могла, навіть її історію і старовинну назву!

Так, Україна називалась по різному:
Українська Радянська Соціалістична Республіка (УРСР);
Українська Народна Республіка (УНР);
Українська Народна Республіка Рад робітничих, селянських, солдатських і козацьких депутатів;
Радянська Українська Народна Республіка;
Українська Народна Радянською Республіка;
Українська Народна Соціалістична Республіка;
ХІХ вік - Україна-Русь, Україна-Малоросія;
XVIII вік – Малоросія;
XVII вік - "Україна Малоросійська", "Польська Україна";
Козацька Україна;
Гетьманщина;
Данило Романович Галицький - Князь Галицький 1205-1238 роках, князь волинський в 1215-1238 роках, великий князь київський, король Русі з 1254 року.
З ХІ століття зустрічаємо назви "Ростовська Україна», «Полоцька Україна", «Рязанська Україна" поряд з загальною назвою «Русь»;
Київська Русь;
Русь.

Ці зміни назви відбувались під впливом Угорщини, Польщі, Московії, Росії.
То чи не пора вже повернутись нам до самої старовинної, первинної назви - РУСЬ!?

Крок вісімнадцятий.
Повернути Україні її старовинну назву – Русь!

Розмножте цей лист та надішліть народним депутатам, представникам влади, кандидатам у владу, політично активним дійовим людям, позитивним лідерам.
Не чекайте. Дійте! Змінюйте Україну на краще!

Нічого не відкладайте «на завтра», дійте сьогодні, зараз, бо негативні лідери вже біжать «попереду потяга» і замість об'єднання територіальних громад створюють на базі райадміністрацій об'єднані територіальні громади (тобто ліквідують звичайні територіальні громади і головне – Сходотаїв - позитивних лідерів від народу), вже пишуть "Особливий" статус Донбасу, провокують людей на НОВИЙ МАЙДАН, готують «революцію», вже отримали гроші на нового Президента (ще гіршого).

Росія готує новий «майдан» в Україні, вже підготувала провокаторів, натренувала свої війська, які чекають біля нашого кордону!

Росії вигідно мати на своїх кордонах «тліючі» «ракові пухлини» («Південна Осетія», «Абхазія», «Придністров’я», «ДНР та ЛНР», тощо), бо це послаблює країну-сусіда та заважає вступити до НАТО.

Поштова скринька: unka@i.ua Юрій Ївасик 14.06.2018 рік.

Зарегистрируйтесь на ontext.info для получения дополнительных возможностей по работе с сервисом.